Zamisli Srbiju forum Zamisli Srbiju
(Zamisli svoj grad)

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Gusteri i Muslimani-Vas komentar!
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Blogovi- Arhiva- 2005.
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Erase

Pridružio: 09 Jul 2005

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2005 10:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jos jedan SMradikal Shocked
da nisi mladjani vucic-pussy lips Rolling Eyes
em sto zagadjujes ovaj forum, em malo besplatne reklame za SMradikale Rolling Eyes
Zbog SMradikalske koncepcije "ORUZANE PACIFIKACIJE KOSOVA" unistili ste ne samo deset hiljada Albanaca, dve hiljade Srba, vec i privredu i ekonomiju ove drzave u narednih 50 godina. I MOJU buducnost.
I buducnost moje buduce dece. I njihove dece...
Idiote Razz
"Nikada se ne predaj. Ako kreneš u preticanje-dodaj gas. Radi ono što smatraš da je ispravno, a ne ono što će većina da podrži." "Moramo kao narod da odrastemo i kao ljudi da prihvatimo cenu tog odrastanja." ( Zoran Đinđić)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Umiljatojanje

Pridružio: 07 Nov 2005

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2005 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo ga jos jedan junak ispod jorgan planine, sradikal krajiski Serb. Shocked Nemojte samo jos i on da nas brani jer gde god su nas njegovi sradikali branili nas vise nema. Crying or Very sad
Nazad na vrh
Erase

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2005 12:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Krajisnik ::
Kakvo bre crno Kosovo ??????????????
jeli su radikali terali hrvate iz vojvodine za vreme rata ??
jeli su terali *iptare iz Beograda koji i dan danas zive preko 300 000
???? nemozete da lupate neke gluposti a nemate dokaze za bilo sta ..
dodjite malo sebi!!! jeli je SRS bila ikada na vlasti ?? ako su radikali
takve fasisti zasto nisu oterali svi "stranci" iz Beograda??

Ne, MORONCINO, ja sam ih terao iz Hrtkovaca, Zemuna, 800.000 sa Kosova u toku '99. Razz
I ti i tebi slicni ste doveli do situacije da gde ste vi bili i branili "srBstvo", Srba vise NEMA. Izuzev, onih 130.000 koji zive u enklavama na Kosovu.
I onih 200.000 koji su prebegli u Srbiju, zahvaljujuci vasoj odbrani.
Zato JAJARO, ne truj ovaj forum lazima. Ovde nema morona i ispranih mozgova kao sto si ti. Pogledao sam sajt koji reklamiras. Gomila psihopata. Cudo niste naveli u linku VEZE Shocked da vas je UDBA osnovala Rolling Eyes
"Nikada se ne predaj. Ako kreneš u preticanje-dodaj gas. Radi ono što smatraš da je ispravno, a ne ono što će većina da podrži." "Moramo kao narod da odrastemo i kao ljudi da prihvatimo cenu tog odrastanja." ( Zoran Đinđić)
Nazad na vrh
Erase

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2005 12:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A STA ZNAS TI SMRADIKALU IZ KRAJINE O KOSOVU Shocked
A EVO TI PODACI O TVOM SMRADU-LIDERU-*ICKI sESELJU Idea

Ili je nama neko ubacio Šešelja kao kukavičje jaje da nam donese nesreću?

Za razliku od milosevica, koga su birali nasi roditelji, rodjaci...za seselja mislim kao i ti da je zaista bio kukavicije jaje. Najverovatnije j.stanisica. dvostrukog spijuna (KGB) i jos sefa srpske UDBE. Ne zaboravi da su za njegovo pustanje iz zatvora Haskog suda, pored srpske vlade, garancije dali i USA i Rusija . Cime li ih je to monstrum j.stanisic zaduzio. Pa odabirom kadrova kao sto su seselj, arkan...sve provereni saradnici UDBE.

Sto se tice porekla, u pravu si, nije moralno, ali pronasao sam u postu "Sumraka" par podataka:
poreklom je iz orahovog dola, to je opstina ravno/trebinje u hercegovini u kojoj je 99% hrvata. inace, jedna od najkatolickijih regija u bih.

zavrsio je bedni pravni fakulet u sarajevu gde je proveo i vecinu karijere.

poznat je kao jedan od najvecih sarajevski titoista i ima doktorat iz opstenarodne odbrane i zastite SFRJ na temu "Titov Humanisticki Lik".

clan je socioloskog drustva hrvatske preko 20 godina.

u zvanicnim papirima ondasnjeg SKJ, seselj je napisao da je hrvat po nacionalnosti, te je prema partijskom kljucu bio takodje sef kabineta mike spiljka?

nakon jednog perioda izjasnjavanja kao hrvat, isti se izjasnjava kao jugosloven Shocked

seselj je vodio mlade komuniste po sumama bosne da hvataju cetnike za vladavine komunista. govorio da su srpski nacionalisti najgora pretnja jugoslaviji.
Nazad na vrh
walker

Pridružio: 26 Maj 2005

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2005 1:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zaista bih razgovarao, ali...

krajisnik ::
to sam vec procitao pametnjakovicu
u drugom topiku i odgovorijo sam na to..

Kako Brick wall
Nazad na vrh
izbeglaja

Pridružio: 20 Maj 2006

PorukaPoslao: Sub Maj 20, 2006 1:11 pm    Naslov: A sto? Odgovoriti sa citatom

Pa u ovim tekstovima ima govora mrznje!!!

Zasto!?
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Blogovi- Arhiva- 2005. Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Zamisli Srbiju topic RSS feed